HTC ONE X9- kolejny high-endowy smartfon od HTC

Firma HTC po wielu porażkach i ciągłych stratach zaczyna powoli się podnosić. Do sieci wyciekło zdjęcie ich kolejnego smartfona, którego premiera zaplanowana została na styczeń 2015 roku. HTC One X9 stylistycznie nawiązuje do iPhone’a 6, a jego podzespoły prezentują się dobrze. Prognozowana cena urządzenia oscyluje w granicach 3000 juanów, czyli około 1800 złotych. Oto znana obecnie specyfikacja słuchawki.

Użytym procesorem będzie Mediatek Helio X20 lub Snapdragon 820. Procesor wspierany będzie przez 4 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć przeznaczona na dane użytkownika ma wynosić 64 GB lub 128 GB.

Za zdolności fotograficzne smartfona ma odpowiadać 23 Mpix aparat główny i 4 Mpix kamerka przednia. W smartfonie powinny pojawić się charakterystyczne dla serii One głośniki BoomSound. Za zasilanie posłuży duży, wbudowany na stałe akumulator o pojemności 3500 mAh. Smartfon wejdzie na rynek z preinstalowanym najnowszym systemem operacyjnym- Androidem 6.0. Smartfon zostanie wypuszczony w aluminiowej, nierozbieralnej obudowie.

Dodaj komentarz