Huawei Ascend P7 pojawi się w kwietniu 2014

Wygląda na to, że Huawei szykuje się do zastąpienia ciekawego modelu Ascend P6 za pomocą kolejnego smartfona na systemie operacyjnym Android. Huawei Ascend P7 to nowy model wykonany z materiałów wysokiej jakości. Prawdopodobnie pojawi się w kwietniu następnego roku. Wiadomości na jego temat pojawiły się na stronie GSM Arena. Model ma mieć wyświetlacz o przekątnej 5 cali oraz rozdzielczość HD. Procesor to niezbyt znany quad core Balong 910, kamera to 13 megapikselowy sensor. Pamięć RAM wynosi 2 GB, natomiast pamięć wewnętrzna to 16 GB. Można używać też kart microSD.

Pojemność baterii tego modelu wynosi 2460 mAh. Jeszcze nie wiadomo, jaki będzie system operacyjny tego smartfona, jednak wiele osób ma nadzieję na system KitKat.

Huawei sprzedał w rok 10 milionów sztuk modelu Ascend P6 i nie zamierza zwalniać tempa. Niewiele osób w Polsce zdaje sobie sprawę z popularności tego modelu na świecie i może uważać firmę za niezbyt poważną. Pozory mylą – Huawei, znany z produkcji innego sprzętu, wyrasta na kolejnego lidera rynku.

Dodaj komentarz