Huawei Honor 6 Extreme Edition – najmocniejszy na rynku

Huawei to jeden z producentów smartfonów, który nie jest doceniony na polskim rynku. Niesłusznie, gdyż w jego ofercie pojawi się niedługo bardzo interesujący model o nazwie Honor 6 Extreme Edition, a i poprzednie modele były niezwykłe.

W tym smartfonie użyto procesora Kirin 928, który jest najmocniejszym wśród wszystkich modeli tego producenta. Oferuje aż 8 rdzeni, a każdy z nich ma taktowanie 2 GZH. Od razu przychodzi na myśl pytanie, jak dużo ciepła będzie generował tak potężny układ i jaki będzie czas działania na baterii. O ile Huawei nie wymyślił rewolucyjnego sposobu na dbanie o czas jej działania, możemy mieć do czynienia z smarffonem do każdego zadania … pod warunkiem, że mamy pod ręką ładowarkę.

Wyświetlacz jest standardowy – ma 5 cali i rozdzielczość Full HD. Na pewno część osób będzie narzekała na to, że model nie ma wyświetlacza qhd, jednak specjaliści z Huawei wiedzą, że ekran o niższej rozdzielczości pozwala na wyższe osiągi. Na dane otrzymujemy 32 GB miejsca, co pozwoli na pomieszczenie dużej ilości plików. Jeśli lubisz robić zdjęcia lub oglądać na smartfonie filmy, dokup do niego koniecznie kartę pamięci o dużej pojemności. Warto również wspomnieć o pojemności baterii. Jest ona dość duża i wypada podobnie, jak w przypadku najnowszych topowych smartfonów Samsunga i Sony. Ma 3100 mAh. System operacyjny to Android KitKat 4.4 i tu można zauważyć podobieństwo do modelu Honor 6, działającego na tym samym oprogramowaniu.

Huawei Honor 6 Extreme Edition pozwoli na wszystko, co tylko nam się wyśni, jednak dużym problemem jest jego dostępność i cena. Mimo tak mocnych parametrów, 1600 złotych to duży wydatek jak za smartfon. Extreme Edition oznacza także, że będzie on produkowany w edycji jedynie 9999 sztuk. Jeśli chcesz być jego właścicielem, powinieneś zamówić go już teraz w przedsprzedaży. Pierwsze wysyłki najmocniejszego modelu Huawei ruszają 21 października. Szkoda, że producent nie zmienił nic w kwestii wyglądu tego modelu, bo wygląda on identycznie, jak Huawei Honor 6.

Dodaj komentarz