Impala – łatwe dodawanie tagów do zdjęć

Impala to program przydatny dla osób, które robią dużą ilość zdjęć i nie mogą potem się w nich połapać. Jest darmowy i pozwala na analizowanie zdjęć oraz automatyczne kategoryzowanie ich w czasie rzeczywistym. Wydaje się, że taka metoda na sortowanie zdjęć jest zbyt prosta, ale w rzeczywistości trudno przestać używania tej aplikacji. Najciekawszą opcją jest nadawanie zdjęciu tagów jeszcze przed tym, nim zostało ono zrobione.

Aplikacja samodzielnie nadaje takie tagi jak dziecko, mężczyzna, kobieta, jedzenie, architektura, przyjęcie, wschód słońca. Niektóre z nich brzmią na przykład „w domu” lub „na dworze”, co świadczy o tym, że aplikacja potrafi analizować natężenie światła oraz jego temperaturę. Na podstawie balansu bieli można ustalić, czy zdjęcie zostało zrobione na dworze czy też w domu. Etykieta pojawia się na ekranie zaraz po zrobieniu zdjęcia, co jest świetną opcją.

Z drugiej strony aplikacja nie posiada samych zalet – można przyczepić się na przykład do ograniczonej liczby dostępnych tagów.

Dodaj komentarz