Impossible Road – nie tylko na IOS

Intensywna i uzależniająca gra, która była do tej pory dostępna jedynie na iOS, Impossible Road, pojawiła się na Androida. Można ją kupić w sklepie Google Play Store już za 2 dolary. Podczas rozgrywki kierujemy białą kulą, która podążą niebieską ścieżką. Naszym zadaniem jest nie dopuścić do tego, by z niej spadła. Nie jest to proste, dlatego, że ścieżka wije się niemal jak roller coaster. Rozgrywka przypomina Mario Kart, gdyż sterowanie odbywa się dzięki dotykaniu lewej oraz prawej części ekranu.
Celem gry jest zdobywanie punktów, naliczane są one po zaliczeniu checkpointów na trasie. Można zarobić znacznie więcej punktów dzięki sekretnym metodom – deweloperzy zapraszają niecierpliwych graczy na stronę Play Store, gdzie można poczytać o trickach.
Program miał być na początku przeznaczony jedynie dla graczy używających sprzętu Apple, ale jego niebywała popularność sprawiła, że zmuszeni byli przepisać go na Androida. Co najlepsze, gra w roku 2013 zdobyła tytuł najpopularniejszej aplikacji w Apple App Store.

Dodaj komentarz