Instagram – dziel się zdjęciami

Aplikacja Instagram to jeden z pierwszych programów służących do dzielenia się swoimi zdjęciami ze smartfona. Można ją zainstalować zarówno na telefonie z iOS jak i z Androidem, dzięki czemu udostępnianie zdjęć stanie się proste jak nigdy dotąd. Na ten serwis loguje się dziennie mnóstwo osób, a dodatkowe połączenie go z Facebookiem gwarantuje, że nie będziemy narzekali na brak znajomych.

Założenie konta na serwisie jest bardzo proste. Można połączyć także konto na Facebooku, dzięki czemu nie będziemy musieli logować się na te dwa serwisy oddzielnie.
Instagram ciągle się zmienia – największą zmianą w ostatnich miesiącach jest powstanie Instagram Direct, dzięki czemu można wysyłać zdjęcia od razu na konta innych użytkowników, wybierając dokładnie, którzy z nich mają je obejrzeć. To znacznie bardziej dopracowana opcja niż w przypadku Facebooka. Jeśli ktoś przyśle Ci zdjęcie, będziesz mógł zdecydować o tym, czy je odebrać, czy też ignorować tego użytkownika, dzięki czemu dostaniesz tylko te pliki, których potrzebujesz.

Dodaj komentarz