Instapapper jest dostępny za darmo

Jeśli masz problem z zbyt dużą ilością treści, z którymi chciałbyś się zapoznać, a nie masz czasu, polecamy Ci program o nazwie Instapaper. Program przypomina nieco aplikacje Pocket, która także służy do zapisywania sobie stron „na później”. Dla miłośników tego programu mamy dobrą informację – od dziś będzie on dostępny za darmo.

Informacja o darmowym dostępie do Instapapper dotyczy jedynie programu w podstawowej wersji. Gdy chcesz skorzystać z większej ilości funkcji, musisz skorzystać z konta płatnego.

Na szczęście na darmowym koncie możesz zapisać nieograniczoną ilość tekstów do przeczytania, filmów i stron internetowych. Każde z kont można synchronizować na kilku urządzeniach, a także zarządzać bibliotekami i folderami, które sobie stworzymy. Nie brakuje też wsparcia technicznego od wydawców programu.

W płatnej wersji otrzymujemy jeszcze więcej opcji, ale jeśli nie korzystasz z funkcji zamiany tekstu na mowę, czy też wyszukiwania informacji, to nie jest Ci ono potrzebne. Program można pobrać na stronie wydawcy.

Dodaj komentarz