Iphone 5S Gold – opóźnienia w dostawach

Jeśli spodziewasz się, że będziesz mógł zamówić złotego iPhone 5S i szybko go otrzymać, jesteś w błędzie. Apple podało na swojej stronie informację, że zamówienia będą realizowane dopiero w październiku tego roku. Wersje silver oraz space gray wysyłane są do klientów już w dziesięć dni po ich zamówieniu.

Fani firmy Apple mieli możliwość zabawy pierwszym złotych iPhonem już w piątek rano, jednak ta możliwość została przyznana tylko największym szczęściarzom. Iphone 5S produkowany jest w trzech wersjach kolorystycznych – cena zaczyna się od 199 dolarów za wersje 16 GB, 299 dolarów za 32 GB oraz 399 dolarów za największy dysk – 64 GB.
W największym salonie firmowym Apple w Nowym Jorku zanotowano największą kolejkę odkąd powstał – stało w niej ponad 1400 osób o godzinie ósmej rano. Apple ma niezwykle śmiałe prognozy sprzedażowe, dotyczące nowego smartfona. Planują sprzedać między 5 a osiem milionów egzemplarzy. Czy fani smartfonów z systemem Android zdecydują się na wymianę sprzętu? Jeśli specyfikacja iPhone będzie taka sama lub lepsza niż większości smartfonów, jest to możliwe.

Dodaj komentarz