Jak sprawdza się LG G2?

W Nowym Jorku zaprezentowano nowy, długo oczekiwany model LG G2, który ma być najmocniejszym modelem z serii.

W ciągu dwóch miesięcy ma zostać rozesłany do 130 krajów oraz do czterech największych sprzedawców telefonów komórkowych w USA. LG to specjalista na rynku smartfonów, dlatego z pewnością pokaże innym producentom, w jaki sposób powinno się prowadzić kampanię promocyjną nowego smartfonu. Model G2 to krok naprzód zarówno jeśli chodzi o budowę wewnętrzną, jak i o obudowę smartfonów. Wyświetlacz ma 5.2 cala i jest otoczony ramką o niezwykle małej szerokości. Zachwyca nie tylko rozdzielczością Full HD, ale także niezwykłą jasnością. Wystarczy jeden rzut oka na ekran, by się zakochać w tym smartfonie. Mimo potężnego wyświetlacza, nowy model LG ma bardzo niewielką grubość i wygląda elegancko. Producent zadbał także o tył smartfona – umieścił tam przyciski, które są bardzo przydatne – nasze palce zatrzymują się na nich w naturalny sposób. Bateria jest niewymienna i ma 3000 mAh pojemności. Powinna wytrzymać ponad jeden dzień bez ładowania przy częstym używaniu smartfona.

2 komentarze do “Jak sprawdza się LG G2?”

  1. Parametry wypasione, świetny design, bateria też spora. Z tymi przyciskami na tyle poniżej aparatu to bardzo ciekawy pomysł.

    Odpowiedz
  2. Sądzę że sprawdzi się naprawdę wybornie, duży ekran i pojemna bateria. Do tego wydajny procesor i najnowszy android. LG zrobiło telefon który dłuugo będzie panował w tym segmencie cenowym.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz