Jeszcze więcej gier na adroida

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi grami, które pojawiły się dla systemu operacyjnego Android. Pierwszą z nich jest niezwykła gra strategiczna Heroes A Grail Quest, która opiera się na mechanice pozostałych gier z serii Heroes. Walczymy w niej turowo, a jako gracz wcielamy się w bohatera i jego armię, która przemierza świat w poszukiwaniu największego artefaktu – świętego Graala. Walczymy przede wszystkim w lochach. Gra kosztuje zaledwie jednego dolara.
Ciekawą propozycją jest też gra Icebreaker: A Viking Voyage, w której wcielamy się w wikinga przemierzającego lodową krainę. Należy rozwiązywać zagadki po to, by zdobywać kolejne umiejętności kruszenia lodu. Wykorzystujemy w niej działa, materiały wybuchowe, i wiele innych rzeczy, by pozwolić wikingom na powrót do domu.
Kolejną świetną grą jest JoyJoy, która polega na strzelaniu do potworów – do dyspozycji otrzymujemy 24 unikalne poziomy i 6 trudnych wyzwań. Gra jest psychodeliczna i pozwala na rewelacyjną zabawę przez wiele godzin.

Dodaj komentarz