Just Get 10 – ostre liczenie

Dużą popularnością cieszą się dziś gry matematyczne, które pozwalają na poprawienie sprawności naszego mózgu i dają jednocześnie dużo rozrywki. Przykładem takiej gry jest Just Get 10.

Aby nauczyć się gry, należy zapoznać się z prostym tutorialem. Wygrywanie wymaga dużej ilości kombinowania i przypomina nieco sudoku. Aplikacja jest darmowa, ale w takiej wersji pojawiają się reklamy. Za 3 złote można się ich pozbyć i cieszyć się rozrywka bez żadnych ograniczeń. Grafika jest bardzo prosta, ale nie można na nią narzekać – nie chodzi w niej przecież o wygląd, a o wysiłek intelektualny.

Gra Just Get 10 jest bardzo wciągająca i zabiera mnóstwo czasu. Nie da się jej przejść, jeśli nie poznasz dobrze prostych zasad i nie poświęcisz jej odpowiednio dużo uwagi. Nauczenie się jej zasad i przechodzenie kolejnych rund daje nam mnóstwo satysfakcji. Gra przypomina nieco 2048, która także toczyła się na podobnej planszy i miała zbliżone zasady. Jeśli chcesz, możesz pobrać grę za darmo z Google Play Store lub App Store.

Dodaj komentarz