Już niedługo pojawi się Moto X+1

Kolejny alarm w świecie urządzeń mobilnych – premiera smartfona Motorola X+1 jest coraz bliżej. Nowy model ma oferować zupełnie nowe hardware, które będzie na poziomie najmocniejszych modeli z tamtego roku. Motorola zwykle nadrabia świetnym softem i obudową z wyższej półki. Na stronie Geekbench pojawiły się pierwsze benchmarki tego urządzenia, które nosi tam nazwę XT 1097.

Nowa Motorola ma procesor Snapdragon 801 taktowany zegarem 2.45 GHz, co dorównuje takim modelom smartfonów jak Samsung Galaxy S5, HTC One M8 i LG G3.

Motorola zawsze doskonale wykorzystuje aplikacje Google – było to widoczne szczególnie w modelu Moto X, która mogła cały czas oczekiwać na komunikat dźwiękowy od użytkownika. To samo pojawi się w nowym modelu w unowocześnionej formie. Tym razem, dzięki modułowi X8, pobierającego niewiele prądu, nasłuchiwanie będzie jeszcze skuteczniejsze, a opcja wbudowana od początku. Jeśli cena nie będzie wysoka, to nowa Motorola może liczyć na dużą sprzedaż w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Dodaj komentarz