JXD Singularity S192- świetny tablet do gier

Firma JXD zaprezentowała tablet do gier. Zobaczymy w nim wydajny akumulator i układ firmy NVIDIA. Sprzęt od firmy JXD będziemy mogli kupić w ofercie przed sprzedażowej już za 299 dolarów. Specyfikacja JXD Singularity S192 wygląda następująco.

7-calowy ekran rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli) z zagęszczeniem pikseli na poziomie 323 pikseli na cal. Czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra K1 z rdzeniami wykonanymi w architekturze ARM Cortex A15, którego zegar taktuje maksymalnie na poziomie 2.0 GHz. W ramach procesora graficznego użyto 192-rdzeniowego chipu NVIDIA Kepler. Wsparciem dla CPU będzie 2 GB pamięci operacyjnej.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie 13 Mpix aparat główny oraz 5 Mpix kamerka przednia. Producent zaimplementował w urządzeniu moduł Bluetooth 3.0, dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie ac, głośniki stereo, czytnik kart microSD. Tablet wykonany jest w formie pada, podobnego do kontrolerów PlayStation. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności aż 10000 mAh.

Dodaj komentarz