Kilka plusów Windows Phone

Telefony z systemem Android są zwykle uważane za lepsze od tych z Windows Phone, jednak są rzeczy, których zaczyna brakować po przejściu na Android.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku WP jest to, że można korzystać z niemal oficjalnych wersji programów. Mimo tego, że w sklepie Windows Phone jest niewiele programów, to deweloperzy rozpowszechniają je na własną rękę, a tego nie ma na systemie Android.

Windows Phone pozwala także na znacznie lepsze dopasowanie telefonu do naszych potrzeb. Możesz wybrać spośród wielu nakładek i kolorów, które są predefiniowane i wyglądają znakomicie. W przypadku Androida do tego celu trzeba grzebać głeboko w ustawieniach lub hackować telefon.

Świetną opcją w telefonach z Windows jest oszczędzanie energii, dzięki czemu można wyłączyć wszystkie opcje w tle, które wpływają na baterię. Ta opcja pojawiła się dopiero w ostatnim wydaniu Androida, mianowicie w wersji Android L, a we wcześniejszych wersjach trzeba ściągać programy. Będziesz zdziwiony, jak dobrze się to sprawdza na Windows Phone.

Dodaj komentarz