King of Thieves – chroń swoje skarby

King of Thieves to gra, która początkowo była dostępna jedynie na systemie operacyjnym iOS, ale od pewnego czasu mogą w nią grać także użytkownicy Androida.

By cieszyć się wirtualną rozrywką musisz mieć dostęp do internetu. W czasie gry musisz pilnować swoich skarbów, które gromadzisz w lochu. Gra jest niesamowita dlatego, że rywalizujesz w niej z innymi ludźmi, którzy wkradają się do Twoich komnat, a Ty możesz robić to samo.

Podczas wykonywania misji Twój loch jest chroniony, natomiast wtedy, gdy się wylogujesz, narażasz się na zmniejszenie zasobów. Otrzymujesz o tym informację i możesz odpłacić mu tym samym. Sterowanie jest bardzo proste – dotykasz ekranu w dowolnym miejscu, dzięki czemu postać podskakuje. Dzięki temu możesz dotrzeć do skarbów przeciwnika.

Największym minusem tej gry są mikropłatności. Z ich powodu po kilku minutach od rozpoczęcia rozgrywki, musisz czekać na możliwość ponownego zalogowania się. Naszym zdaniem, psuje to radość, którą przynosi rozgrywka i denerwuje gracza.

Dodaj komentarz