Kolejne problemy z tabletami Surface

Tablety z serii Surface Pro często były oddawane na gwarancję z powodu przegrzewania się oraz problemów z Wi-Fi. Okazuje się, że Microsoft nie naprawił tych błędów w trzeciej edycji tabletu i ten model ma także problemy z przegrzewaniem się. Ludzie oddają je do firmy, a na stronie Softpedia tysiące użytkowników potwierdziło, że woleliby kupić tablet z Androidem. Co więcej, model jest znacznie głośniejszy od poprzednika.

Na stronie Softpedia pojawiły się także informacje o nieprzyjemnej temperaturze, która pojawiała się podczas działania tabletu, co w dłuższej perspektywie może prowadzić nawet do pożaru.

Wynika to z bardzo mocnych podzespołów, które zastosował producent, ale na pewno to nie usprawiedliwia Microsoftu. Niedługo mają się pojawić nowe tablety z tej serii, które będą znacznie tańsze. Miejmy nadzieję, że producent wyeliminuje w nich problemy z przegrzewaniem, gdyż takie rzeczy znacznie zmniejszają zaufanie do i tak mało popularnej marki Microsoft Surface, która sprzedaje się fatalnie.

Dodaj komentarz