Kolejne rosyjskie tablety

Firma Bliss to jeden z najmniejszych producentów rosyjskich tabletów, które bardzo rzadko można spotkać poza granicami tego kraju. Ostatnio wypuściła dwa nowe tablety, które mają ekran o przekątnej 7 cali i opcję DualSim. Jak widać na zdjęciach, tablet wygląda całkiem nieźle.

Wyświetlacz ma rozdzielczość 1024 na 600 pikseli, system operacyjny to Android 4.2.2, a procesor to MediaTek MT8312 wyposażony w PowerVR GPU. Może nieco smucić wyposażenie tego modelu w kamery – ta z tyłu ma jedynie 2 MP, a z przodu VGA.

Bateria ma dużą pojemność i wystarcza na oglądanie wideo przez ponad 5 godzin. W trybie czuwania tablet ma działać kilka dni. Można także korzystać z nawigacji satelitarnej oraz wysyłać SMSy. Cena za model to jedynie 111 dolarów (kolor czarny) lub 125 dolarów (srebrny). Jedyną rzeczą, do której można się przyczepić, jest szeroka ramka wokół ekranu, która wygląda mało nowocześnie. Producent nie podaje także tego, jak dużo pamięci RAM będzie posiadał nowy sprzęt, a to kolejna ważna kwestia.

Dodaj komentarz