Kolorowanki 3D

„Kolorowanka 3D” jest grą edukacyjną przeznaczoną głównie dla maluchów i starszych dzieci. Aplikacja wyszła spod kreatywnych rąk developerów studia TunaAndAHalf, oferując użytkownikom świetną zabawę artystyczną, od której naprawdę ciężko jest się odkleić. Obiekty do pokolorowania odznaczają się precyzyjnym wykonaniem, dzięki czemu kolorowanka prezentuje się imponująco zarówno od strony praktycznej, jak i wizualnej.

Zawartość aplikacji składa się z 18 różnych obiektów podzielonych na 6 kategorii, takich jak zwierzęta domowe, dzika fauna, prehistoryczne gady, nietypowe pojazdy, ufoludki i statki kosmiczne. Co więcej, każdy z tych obiektów zaprezentowano na jednym z sześciu ręcznie opracowanych teł. Paleta barw dysponuje mnóstwem kolorów i odcieni, które nakładamy na obiekt przy pomocy prostych w obsłudze przyborów malarskich. Jakby tego było mało, w aplikacji zastosowano również atrakcyjne naklejki oraz sprawną gumkę, która pozwala na szybkie usunięcie koloru.

Kolorowanka wyposażona jest w intuicyjny system sterowania, dzięki czemu zabawa z aplikacją staje się jeszcze przyjemniejsza. Ponadto, umożliwia też zapisywanie gotowych obiektów w ‘Zdjęciach’, pozwalając użytkownikowi na stworzenie własnej galerii artystycznej. W trakcie kolorowania obiekt można do woli przesuwać i odwracać, dobierając jego najwygodniejszą pozycję. Z kolei naklejkę można otrzymać przy pokolorowaniu minimum 80% powierzchni danego projektu.

Dodaj komentarz