Kolorowanki Motyle

„Kolorowanka Motyle” to znakomita aplikacja terapeutyczna dla osób dorosłych. Została zaprojektowana w celu zmniejszenia poziomu stresu spowodowanego codzienną rutyną i obowiązkami w pracy. Aplikacja stanowi świetne połączenie terapii kolorami z kojącą muzyką w tle, jaka towarzyszy użytkownikowi w każdej minucie kreatywnej zabawy artystycznej. Przeznaczona na smartfony i tablety, kolorowanka jest też bardzo dobrym rozwiązaniem na zabicie długich godzin spędzanych w autobusie, pociągu, czy samolocie. Łagodzi napięcie i stany lękowe, a do tego działa uspokajająco, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się również jako skuteczny środek nasenny.

W kolorowance zawarto sporo ciekawych rozwiązań, a całość wyposażono w intuicyjny i bardzo prosty w użyciu system sterowania, dzięki czemu zabawa z aplikacją staje się jeszcze przyjemniejsza. Zaglądając do jej wnętrza, natrafimy na imponujące palety kolorów z bardzo dużą ilością odcieni, jak również na przydatne przybory, filtry i tekstury, które sprawią, że obrazki będą tętnić przepiękną tęczą żywych kolorów. Aplikacja pozwala też na stworzenie własnej palety barw i galerii sztuki oraz na zapisywanie gotowych obrazków z możliwością podzielenia się nimi później na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Kolorowanki dla dorosłych, podobnie jak kolorowanki dla dzieci, oferują nie tylko abosrbującą rozrywkę, która może ciągnąć się długimi godzinami. W przypadku wielu osób aplikacje tego typu wykazują też działania uspokajające i relaksujące, wpływając pozytywnie na koncentrację, umiejętności organizacyjne oraz poprawę nastroju.

Dodaj komentarz