Kolorowanki Walentynki

Sprawcie niespodziankę swojej drugiej połówce i podarujcie jej fantastyczny prezent walentynkowy, który na dobre zadomowi się w jej smartfonie lub tablecie. „Kolorowanka Walentynki” utrzymana została w miłosnej atmosferze będącej w stanie rozpalić do czerwoności nawet te najbardziej zlodowaciałe serduszka. Ponadto, całą aplikację okryto barwną i przyjemną dla oka szatą graficzną, dzięki czemu kolorowanie staje się tutaj prawdziwą przyjemnością.

Do aplikacji wrzucono całe mnóstwo rozmaitych wzorów, które wykorzystują m.in. takie motywy jak serduszka, kwiaty, miłość, ślub, a nawet samego kupidyna. Użytkownik może zdecydować się na pokolorowanie gotowego szablonu albo na opracowanie rysunku od podstaw, wykorzystując przy tym użyteczne przybory malarskie, jak również i własną kreatywność. Paleta kolorów jest całkiem imponująca. Można więc do woli przebierać w dostępnych kolorach i odcieniach, a po zakończeniu procesu twórczego zapisać obrazek w wirtualnej galerii.

„Kolorowanka Walentynki” jest całkowicie bezpłatna, przejrzysta i czytelna, wyposażona w prosty i zrozumiały system sterowania, a do tego pozwala dzielić się gotowymi obrazkami ze społecznością Facebooka, Twittera i WhatsApp. Można też skorzystać z poczty elektronicznej i wysłać ukończone dzieło ukochanej osobie. Aplikacja wie jak skutecznie zająć umysły młodych artystów i stanowi świetny wybór nie tylko dla dziewczyn, ale i dla chłopców.

Dodaj komentarz