Kotor jest dostępny w promocji!

Na smartfonach i tabletach pojawiła się jedna z najlepszych gier o Gwiezdnych Wojnach – chodzi o Star Wars Knights of the Old Republic, czyli KOTOR.

W tej grze nieco zmieniono grafikę i interface po to, by dało się wygodnie grać na smartfonach dotykowych. Nie jest to jednak tak duża zmiana jak ta, która dotknęła na przykład Dungeon Keepera.

Gra w pierwszej edycji jest dostępna za połowę ceny, dlatego warto skorzystać z promocji. W przeciwieństwie do innych gier, nie trzeba już ponosić żadnych innych kosztów.

Rozmiar pliku wynosi aż 2,4 GB, dlatego należy uzbroić się w ładowarkę do smartfona, a najlepiej pobrać grę w pobliżu szybkiego łącza internetowego.

KOTOR został wydany po 10 latach od premiery na Windowsie. Miejmy nadzieję, że twórcy gier zajmą się za tworzenie nowych edycji kolejnych kultowych gier. Trwają już prace nad stworzeniem nowej wersji Heroes of Might and Magic III HD, dzięki czemu gracze przypomną sobie, jak to się grało w młodości. Jest mnóstwo starych tytułów, które idealnie nadaja się do przełożenia na smartfony.

Dodaj komentarz