Kruger&Matz Drive 3 – nowość od polskiego producenta

Już niedługo będziemy świadkami kolejnej premiery w świecie smartfonów. Firma Kruger& Matz wypuściła na polski rynek swój nowy model – Drive 3, który został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o osobach aktywnie uprawiający sport a także prowadzących dynamiczny tryb życia.

Znając grupę docelową, warto bliżej się przyjrzeć tej nowince technicznej. Wzmocniona obudowa z pewnością ucieszy tych, dla których odporność na uszkodzenia stoi na pierwszym miejscu. Obudowa została wykonana z wykorzystaniem metalu i połączeniami za pomocą mocnych śrub (spełnia normę IP67). Dodatkowo, pozostaje szczelna przez 30 minut podczas zanurzenia w wodzie na głębokości 1,5 metra.

Lubiącym piesze wędrówki z pewnością spodoba się kompas, oraz przydatny GPS. Na uwagę zasługuje też pojemny akumulator (4050 mAh), który na pewno sprawdzi się w terenie. Posiada wyświetlacz wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 720×1280 pikseli.

Wykorzystuje czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400, 1GB pamięci wewnętrznej oraz 8 GB RAM, system operacyjny Google Android 4.4 KitKat.

Dwie kamery (przednia przednia 2 Mpix) oraz główna (8 Mpix) pozwolą na utrwalenie ciekawych przeżyć.

Dodaj komentarz