Ladne tapety

Żadne urządzenie mobilne z systemem Androida nie byłoby kompletne bez przepięknie podkreślającej wizualną stronę jakościowej tapety. Poniżej możecie znaleźć kilka aplikacji z tapetami, które będą wprawiać Was w zachwyt tak długo, aż zaczniecie cierpieć na bezsenność.

Cudowna Ziemia HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Najpiękniejsze tapety

Dzięki tej aplikacji Wasze ekrany zamienią się w zapierające dech w piersiach krajobrazy, które będą Wam towarzyszyć niemalże w każdej sytuacji. Apka dysponuje szerokim wyborem tapet w jakości HD, jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, a także oferuje proste ustawianie tapety oraz wsparcie dla telefonów i tabletów. Zdjęciami można dzielić się na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Twitter, jak również wysyłać za pomocą e-maila, MMS-a i SMS-a. Nie zwlekajcie i zafundujcie sobie własny skrawek magicznego raju.

Żywe kwiaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Live Wallpaper – Flowers

Ta prześliczna aplikacja zawiera w sobie więcej kwiatów niż niejedna łąka, oferując takie piękności jak stokrotki, lilie, róże, słoneczniki, chryzantemy, tulipany, orchidee i wiele innych. Obrazy są ruchome, wykonane w jakości HD, a do tego ozdobione barwnymi motylkami, kropelkami wody i płatkami śniegu, które fruwają po całym ekranie. Możemy też dostosowywać ruchome elementy, wybierać z ponad 50 dostępnych teł i korzystać z intuicyjnego interfejsu. Hibernacja tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Wirtualne piękno HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Live Wallpaper – Flowers

Jedne z najpiękniejszych tapet na urządzenia z Androidem dostępne są teraz dzięki tej znakomitej aplikacji. W środku znajdziecie ogromny wybór wysokiej jakości zdjęć, które możecie w prosty sposób użyć jako tło lub tapetę na Waszych ekranach z Androidem. Apka zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, prostą i wygodną personalizację, szybkie pobieranie, dzielenie się tapetami z przyjaciółmi, a także zapisywanie obrazów na karcie SD. Każda z tapet opracowana jest w jakości HD, a sama aplikacja jest całkowicie darmowa.

Kolorowe atrakcje

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ładny Kolorowe Tapety

Szukacie kolorowych tapet wysokiej jakości na urządzenia z Androidem? Właśnie je znaleźliście. Ta aplikacja jest zbiorem barwnych obrazów, które łatwo zainstalować i odinstalować. Tapety można zmieniać 'przyciskiem koloru’, zapisywać w wygodnej galerii, a przy okazji dzielić się nimi z członkami rodziny i przyjaciółmi. Obrazów jest sporo i obejmują różne tematyki, dzięki czemu wszyscy użytkownicy z pewnością trafią na godne uwagi zdjęcia, które nie tylko poprawią wygląd telefonów, ale i wprowadzą w pogodny nastrój samych właścicieli.

Dodaj komentarz