LeapPad Ultra 7 – ciekawa propozycja tabletu dla dzieci.

W dzisiejszym artykule przedstawiamy kolejny tablet, który sprawdzi się jako mobilna rozrywka dla najmłodszych – mianowicie LeapPad Ultra. Produkuje go firma LeapFrog. Przeglądarka jest dostosowana do potrzeb dzieci, co więcej, tablet zapewnia pewną ochronę także przed upuszczeniem z niewielkiej wysokości oraz przed uderzeniem.

Produkt został wyposażony w wyświetlacz o wielkości 7 cali, którego rozdzielczość nie jest najwyższa. Dysk twardy ma pojemność 8 GB. Tablet wyróżnia się pod względem designu, plastikowa ramka została zaprojektowana w sposób wyjątkowo interesujący. Newralgiczne elementy tabletu są zabezpieczone wyokrąglonymi rogami. Aby ułatwić granie w gry, tablet ma fizyczne dżojstiki oraz krzyżak do sterowania. Nie można zapominać o niezłych głośnikach oraz o przycisku Home.

Tablet został wyposażony w łączność WiFi, a całe oprogramowanie jest zaprojektowane specjalnie na potrzeby najmłodszych użytkowników. Przeglądarka to nietypowa Zui LeapSearch, która nie pozwala na wyszukiwanie niedozwolonych treści. Tablet kosztuje jedynie 150 dolarów, będzie można go kupić od sierpnia.

Dodaj komentarz