Lenovo Vibe X3- porządny smartfon z serii Vibe

Firma Lenovo, która kupiła firmę Motorola, zamierza wypuścić kolejny smartfon z serii Vibe- Lenovo Vibe X3. Jego premiera ma się odbyć za parę tygodni. Nie znamy ceny i planowanej daty premiery Lenovo Vibe X3. Niedawno do sieci wyciekła garść informacji o specyfikacji tego urządzenia.

Smartfon ma być wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za funkcje obliczeniowe odpowiedzialny będzie 64-bitowy, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808. Wsparciem dla CPU będzie 3 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie 32 GB, z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD. Lenovo wyposażyło Vibe X3 w aparat główny o matrycy 21 Mpix z podwójnym doświetleniem LED oraz aparat przedni o matrycy 8 Mpix.

W urządzeniu mają znaleźć się takie dodatki jak modem LTE, przednie głośniki stereo oraz skaner linii papilarnych. Preinstalowany system to Android 5.1.1 Lollipop. Urządzenie będzie miało wymiary 154 x 76,4 x 9,4 mm i wagę oscylującą w granicach 175 gramów.

Dodaj komentarz