Let’s Fish Sport Fishing – świetny symulator

Firma Ten Square Games jest znana z gier symulacyjnych wysokiej jakości. W tym odcinku chcieliśmy przedstawić grę symulacyjną o nazwie Let’s Fish – Sport Fishing, w którą gra już ponad 27 milionów graczy. W tej grze wcielasz się w postać wędkarza, który pragnie złapać swoją rybę życia. Już na pierwszym ekranie widać, że będzie to ogromny szczupak.

Gra posiada świetną grafikę w rysunkowym stylu, a akcja dzieje się w kilku urokliwych sceneriach. Gra była rozwijana przez dwa lata, dzięki czemu masz do dyspozycji aż 40 pięknych miejsc do łapania ryb. Od Rio Negro, do łapania pstrągów na Alasce i łososi w Norwegii. W jeziorze Bajkał złapiesz gigantycznego jesiotra.
Do złapania jest aż 400 różnych ryb – na początku łapiesz jedynie małe płotki, ale z czasem pojawia się nawet wieloryb. Gra zapewnia setki godzin zabawy, a każdego dnia twórcy dodają nowe rzeczne i morskie stwory. Nie mogło zabraknąć ogromnej ilości sprzętu, takiego jak wędki, haczyki, zanęty i bonusy. Za część z nich musisz zapłacić mikropłatnościami.

Dodaj komentarz