LG G Pad 8.3 cala – jak to się sprawdza?

Firma LG powraca na rynek tabletów z systemem operacyjnym Android. Nowy sprzęt ma doskonale dobrane wymiary, odpowiednie podzespoły oraz wagę.Nowy tablet firmy LG nosi nazwę G Pad 8.3. Po raz pierwszy zaprezentowano go na targach IFA w Berlinie kilka dni temu. Jest lekki i cienki, ale nie za duży. Wygląda na to, że firma LG stworzyła tablet idealnych rozmiarów. Wiele opcji zostało przeniesionych bezpośrednio ze smartfonów LG.

Jeśli masz zarówno smartfon, jak i tablet tej firmy, możesz je łatwo sparować i otrzymywać powiadomienia na jedno i drugie urządzenie. Jest to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli ktoś zadzwoni na telefon, a ty będziesz w tym czasie korzystać z tabletu. Tablet LG G Pad 8.3 można uznać za urządzenie o niemal takich samych podzespołach co LG G2. Także został wyposażony w procesor Snapdragon 600 i ma niemal taki sam interface UI. Dlaczego LG nie zdecydowało się na zrobienie większego tabletu? Badania nad ergonomią wskazują, że 8.3 cala to idealny rozmiar tabletu dla osób w wieku pomiędzy 20 a 60 lat.
Podsumowując – LG G Pad 8.3 cala może nie wzbudzi sensacji na rynku, ale jest świetnie zaprojektowanym, dopracowanym tabletem. Wszystko działa sprawnie i bez opóźnień.

 

Dodaj komentarz