Lg G Pad 8,0 LTE – nowy w ofercie

Firma LG oficjalnie zaprezentowała model LG G Pad 8,0 LTE, który oferuje nieco więcej opcji, niż jego poprzednik. UI jest bardzo podobne, a tablet można sparować ze smartfonem LG G3 za pomocą aplikacji Qpair przez Bluetooth. Oferuje także funkcję Touch&Shot, który pozwala na szybkie wyostrzenie zdjęcia przez dotknięcie odpowiedniego puntku na ekranie. Można też robić zdjęcia z użyciem Gesture Shot, pozwalającym na robienie selfie w bardzo intuicyjny sposób.

Tablet obsługuje także technologię Knock Code, który pozwala na odblokowanie modelu za pomocą odpowiedniego pukania w jego wyświetlacz. Dzięki klawiaturze Smart Keyboard, można zredukować błędy o 75%/

Model oferuje wyświetlacz 1280 na 800 pikseli, ma przekątną 8 cali i zbudowano go w technologii IPS. Procesor to quad core 1.2 Ghz, na dane mamy 16 GB, natomiast ilość RAM to 1 GB. Model ma baterię 4200 mAh oraz kamerę 5 MP z tyłu i 1.3 MP z przodu. Jego grubość nie imponuje – tablet ma prawie centymetr i można go kupić w czterech kolorach.

Dodaj komentarz