LG G Pad w nowej wersji

Miłośnicy firmy LG mają powód do radości – już niedługo będzie można kupić smartfon LG G Pad 8,0 z LTE. Ten model używa tej samej nakładki na system operacyjny, co mniejszy LG G3 i można go sparować z tym modelem.

LG G Pad 8,0 oferuje opcję Touch & Shot, która pozwala na proste robienie dobrych zdjęć za pomocą dotknięcia ekranu. Można także robić nim zdjęcia selfie za pomocą opcji Gesture Shot, czyli przez otwieranie lub zamykanie dłoni przed kamerą – 3 sekundy później tablet zrobi Ci zdjęcie. Można korzystać tez z opcji Knock Code.

Nowy tablet LG ma wyświetlacz 1280 na 800 pikseli, przekątną ekranu 8 cali i procesor 1.2 GHz. Inne opcje to pamięć 16 GB, 1 GB Ramu i slot na karty pamięci. Niepokojąca jest bateria – jej pojemność wynosi 4200 mAh, co może nie wystarczyć na zbyt długo. Kamera ma 5 MP, natomiast kamera z przodu – 1.3 MP. Grubość tabletu to niecały centymetr. Na plus zaliczamy szeroki wybór kolorów obudowy – może być biała, czarna, pomarańczowa i niebieska, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Kategorie LG

Dodaj komentarz