LG G Stylo – prawie, jak Galaxy Note

LG już za 3 dni pokaże swój model flagowy LG G4, dlatego cały czas podgrzewa atmosferę. Nieco w cieniu tej premiery przebiega promocja nowego modelu, przeznaczonego dla mniej wymagających użytkowników – smartfona LG G Stylo.

LG stworzyło smartfon, który można obsługiwać za pomocą rysika, jednak jego specyfikacja może być dla wielu osób niewystarczająca. Wyświetlacz tego modelu ma przekątną 5,7 cala i rozdzielczość 1280 na 720 pikseli. Procesor to Qualcomm Snapdragon 410, taktowany zegarem 1,2 GHz. Ilość RAM to 1,5 GB. Na dane mamy zaledwie 8 GB, co może być niewystarczające do normalnego używania smartfona.

System operacyjny to Android 5.0 Lollipop, bateria smartfona ma 3000 mAh. Kamera posiada rozdzielczość 8 MP, natomiast aparat z przodu – 5 MP. Można korzystać także z LTE.

Grubość tego modelu wynosi 9,6 mm. Cena to około 1200 złotych. Smartfon będzie można kupić od maja. Największym minusem jest rozdzielczość ekranu, która może być niewystarczająca dla wielu zastosowań. Ciekawe, jak sprawdzi się stylus.

Dodaj komentarz