LG G3 – premiera w maju

Firma LG przygotowuje się do pokazania światu swojego nowego smartfona G3. Ostatnio pojawiło się kilka oficjalnych informacji, na przykład o tym, że jego nazwa będzie brzmiała właśnie G3. Na ten temat było już wiele plotek.

O wiele ważniejszą informacją jest to, że smartfon pojawi się pod koniec maja. Poprzednie doniesienia o tym, że pojawi się on w lipcu lub nawet później zostały zdementowane. Ma to być też drugi smartfon na świecie z wyświetlaczem o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli, który powinien zawstydzić smartfony konkurencji. Z kolei jeden z rzeczników firmy Huawei wypowiadał się na temat ekranów o wysokiej rozdzielczości. Według niego, tak duża rozdzielczość i tak nie jest do odróżnienia od niższych – na przykład 1080p, stosowanej dotychczas, i że powoduje dla klientów jedynie problemy z czasem działania smartfona na jednym ładowaniu baterii.

Jedno jest pewne – w świecie elektroniki więcej znaczy lepiej, dlatego wiele osób zapragnie mieć model o najwyższej dostępnej rozdzielczości ekranu.

Dodaj komentarz