LG G3 – zapowiedziano nowe funkcje

LG G3 – czy będzie pyłoszczelny, wodoszczelny i miał ekran 2K? Nadszedł czas oczekiwania na premiery zapowiedzianych smartfonów różnych firm. Czekamy także na LG G3, nowy najmocniejszy smartfon tej firmy. Wiadomości o tym, że podobnie jak modele z serii Xperia firmy Sony, LG G3 będzie wodoodporny, zadziwiła wiele osób. Smartfon ma posiadać także znacznie lepszy design niż potępiany za dużą ilość plastiku Galaxy S5. Czy G3 będzie mieć ekran 2560 na 1440 pikseli?

Zapowiadano to w przypadku chyba wszystkich firm, których smartfony niedawno debiutowały na rynku. Udało się to tylko modelowi Xiaomi, co wskazuje na to, że tak duża rozdzielczość powoduje w dalszym ciągu problemy techniczne nawet dla największych producentów elektroniki.

Smartfon ma posiadać kamerę 13 MP oraz ekran o wielkości 5.5. Jego poprzednik okazał się nieco za duży, dlatego producent zdecydował się na zmniejszenie ekranu. Być może pojawi się też model o powiększonym ekranie, który zaspokoi pragnienia wielbicieli phabletów.

Kategorie LG

Dodaj komentarz