LG G4 pojawi się w mniejszej wersji

LG G4 pojawił się już w sprzedaży, co oznacza, że nadszedł czas na wprowadzenie mniejszego modelu o podobnych parametrach. Firma LG postanowiła, że zrobi smartfon o przekątnej 5 cali, który będzie posiadał wyświetlacz 720 na 1280 pikseli. Oznacza to, że większy model będzie miał znacznie lepszy ekran.

Procesor w tym modelu to Qualcomm Snapdragon 410, smartfon będzie wyposażony także w 1 GB RAM i 8 GB pamięci na dane użytkownika (po odjęciu miejsca, które zajmie system operacyjny). Kamery w tym modelu mają rozdzielczość 8 MP i 5 MP, a system operacyjny to Android Lollipo.

Naszym zdaniem, smartfon nie zachwyca specyfikacją i osiągnięcie dobrych wyników finansowych nie będzie możliwe nawet wtedy, gdy smartfon będzie pokryty skórą – tak, jak droższy model. Lg stworzyło po prostu przeciętny model, który zginie w tłumie innych modeli i nie będzie oferował użytkownikom nic interesującego.

Premiera nowego modelu nastąpi w przyszłym miesiącu – naszym zdaniem, ludzie nie będą koczować pod sklepami, by go zobaczyć.

Dodaj komentarz