LG L65 – na razie jedynie w Rosji

Po kilku tygodniach oglądania renderów oraz czytania plotek na temat LG L65, mamy okazję zapoznać się z oficjalnym stanowiskiem firmy. LG L65 trafił do sprzedaży w Rosji i będzie można dokonać jego zakupu od początku maja. Wygląda na to, że doniesienia w sieci się nie sprawdziły i smartfon będzie wyglądał inaczej niż się tego spodziewaliśmy.
Trudno powiedzieć, dlaczego smartfon w pierwszej kolejności pojawił się w Rosji, na razie nie zapowiada się także na to, że koreańska firma będzie go sprzedawała na całym świecie.
LG L65 posiada ekran 4,3 cala o rozdzielczości 480 na 800 pikseli, kamerę 5 MP wraz z diodą LED, kamerę z przodu o rozdzielczości 0,3 MP. Procesor to 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon 200 wspierany 1 GB RAM. Można korzystać z 4 GB dysku twardego i ewentualnie dokupić do niego kartę pamięci. Smartfon oferuje także opcję dual-sim, Wi-Fi, Bluetooth, GPS oraz baterię 2100 mAh. System operacyjny to Android 4.4 KitKat. Waga modelu wynosi 126 gram, smartfon kosztuje niewiele ponad 400 złotych.

Kategorie LG

Dodaj komentarz