LG Nexus 4

Wkrótce na rynku pojawi się nowy LG Nexus, ale już dzisiaj, kilku szczęśliwców może nacieszyć się prototypowym egzemplarzem telefonu, który wydaje się być czymś pomiędzy  LG Optimus i Samsungiem Galaxy.

Premiera telefonu zapowiadana jest na 29 października, a prototyp znany jest pod kilkoma nazwami: LG E960 Mako, LG Optimus Nexus, czy wreszcie  LG Nexus 4 (jako, że jest to już czwarta wersja Nexusa). To co wiadomo z pewnością, to to, że telefon pracuje na systemie Android 4.1.2 Jelly Bean, ale istnieją duże szanse, że uda się wprowadzić do tego modelu Androida 4.2. Nowy Nexus może pochwalić się 4,7 – calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 768 x 1280 pikseli i 2 GB pamięci RAM oraz aparatem o rozdzielczości 8 megapikseli. Niepokojąco jest stosunkowo niewielka pamięć wewnętrzna (8GB) oraz brak gniazda rozszerzającego.

Szczęśliwcy, którzy otrzymali prototyp obiecują, że wkrótce pojawi się  szczegółowy opis działania i funkcji  nowego LG. Pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać, a na pocieszenie obejrzeć zdjęcia prototypowego modelu, które są już dostępne w sieci.

Dodaj komentarz