LG Optimus G Pro – elegancja i szybkość.

Nowa chluba LG – czy czarny LG Optimus G Pro zdeklasuje rywali?

LG Optimus G to telefon dający ogromne możliwości. Wprost do naszej kieszeni trafia procesor quad-core Snapdragon, o taktowaniu 1,7 GHz, 2 GB pamięci ram oraz system operacyjny Android w wersji 4,1. Ekran w rozdzielczości 1080p ma wielkość 5 cali. Bateria 3000 mAh pozwoli cieszyć się długą pracą urządzenia.

Firma LG uznała, że można jeszcze poprawić tego niemal idealnego smartfona. Aby wycisnąć z tego produktu jeszcze więcej, firma będzie oferowała go w innych wersjach kolorystycznych – mianowicie w czarnej obudowie. Nie jest to jednolicie czarny i łatwo palcujący się kolor – jest połączony ze srebrnym.

LG bardzo rzadko wypowiada się o rynkach zbytu na swoje produkty – jednak wiele wskazuje na to, że firma stawia na wysoką sprzedaż czarnego modelu w Korei Południowej. Taki neutralny model mógłby być sprzedawany także bez znaczka firmowego, jednak te dane nie są jednoznacznie potwierdzone. Optimus G Pro ma sprawić, że LG zacznie doganiać czołówkę producentów smartfonów. Jak na razie dostajemy fantastycznego, świetnie wyglądającego smartfona, który potrafi więcej, niż wielu bardziej znanych konkurentów.

1 komentarz do “LG Optimus G Pro – elegancja i szybkość.”

  1. Mam lg l3 swift z andkiem i jestem zadowolony.Mam pytanie:czy ktoś mógłby wysłać ustawienia na ten fon mms-y w playu?Byłbym wdzięczny.Pozdrawiam!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz