Lg Swift L7 II w lepszej cenie

Lg Swift L7 II to model przeznaczony dla osób, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na smartfona, ale chcą mieć wydajne urządzenie.

W zestawie z tym modelem znajdziemy ładowarkę, przewód USB i zestaw słuchawkowy. Smartfon ma tradycyjny, prostokątny design i wykonano go z plastiku niezbyt wysokiej jakości. Plusem tego modelu jest duży akumulator – w wielu modelach w podobnej cenie nie znajdziemy baterii 2460 mAh, a taką właśnie ma model od koreańskiego producenta.

Ekran w tym modelu ma 4,3 cala, co będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą przyzwyczaić się do dużych ekranów. Rozdzielczość obrazu jest standardowa dla tanich modeli i wynosi 480 na 800 pikseli. Jeśli chodzi o interface i płynność działania, nie można mu zbyt wiele zarzucić. Jedynym problemem jest odtwarzanie filmów Full HD – podzespoły są zbyt słabe, by je obsłużyć.

Jeśli poszukujesz taniego modelu, który posłuży przede wszystkim do dzwonienia, nie zawiedziesz się na Swifcie. Do gier i programów lepiej wybrać coś innego.

Dodaj komentarz