LG wprowadza smartfony X Cam i X Screen

Kilka dni temu LG zaprezentowało nową linię telefonów – serię X, która oferuje całkiem przystępne specyfikacje. Modele X Cam i X Screen są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć niedrogi telefon z niektórymi funkcjami znanymi z flagowych smartfonów.

Model X Cam oferuje specyfikację ze średniej półki, ale wrażenie za to robi podwójny aparat umieszczony na tylnym panelu. Kamery posiadają matryce o rozdzielczości 13 Mpix oraz 5 Mpix, jak twierdzi producent jest to najbardziej zaawansowane rozwiązanie w produkcji smartfonów. Telefon został także wyposażony w 5.2 calowy wyświetlacz Full HD, 8-rdzeniowy procesor wspomagany 2 GB pamięcią RAM, frontową kamerkę 8 Mpix, baterię o pojemności 2.520 mAh i 16 GB pamięć na dane. System operacyjny to Android 6.0 Marshmallow.

Model LG X Screen posiada dwa wyświetlacze: główny 4.93-calowy o rozdzielczości HD oraz mniejszy 1.76-calowy o rozdzielczości 520 x 80, który jest stale aktywny. Wydajność zapewnia 4-rdzeniowy procesor z 2 GB pamięcią RAM i 16 GB pamięcią wewnętrzną. Zasilany jest baterią o pojemności 2.300 mAh. Telefon wyposażony jest w dwa aparaty: główny 13 Mpix i przedni 8 Mpix.

Dodaj komentarz