LG X Screen- ciekawy mid-range z dwoma ekranami trafia do przedsprzedaży

Na targach CES 2016 firma LG zaprezentowała swój mid-range z dwoma ekranami: głównym 5-calowym oraz 1.76-calowym dotykowym. Obecnie LG X Screen trafił do przedsprzedaży w holenderskich sklepach w cenie około 344 euro. Oto jak prezentuje się specyfikacja tego mid-range’a.

5-calowy ekran o rozdzielczości HD oraz 1.76-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 520 x 80 pikseli. LG umieściło w modelu X Screen czterordzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 1.2 GHz. Wsparciem dla procesora będzie 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna przeznaczona na pliki użytkownika wynosi 16 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie pamięci w formacie microSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiedzialny jest 13 Mpix aparat główny oraz 8 Mpix kamerka przednia. Producent zaimplementował moduł Bluetooth i moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Za zasilanie odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 2300 mAh, a całością zarządza najnowszy system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Sprzęt ma wymiary 142,6 x 71,8 x 7,1 mm.

Dodaj komentarz