Live 2 – smartfon z polskim pochodzeniem

Smartfony „flagowe” często pozostają w centrum naszych zainteresowań, jednak gdy decydujemy się na zakup nowego telefonu, wolimy wybrać coś tańszego.

Live 2 to smartfon, który kosztuje nieco ponad 600 złotych i wyprodukowała go firma KrugerMatz. Jego wyświetlacz ma 5 cali i waży niespełna 140 gram.

Dużym rozczarowaniem jest jego procesor – użyto w nim jedynie Snapdradona 200 z czterema rdzeniami 1,2 GHz. Jego karta graficzna to Adreno 302. Smartfon ma 1 GB RAM, a jego użytkownicy często donoszą o tym, że lubi się nagrzewać. Dla bardziej wymagających użytkowników warto polecić nowy model tego smartfona, który kosztuje niespełna 800 złotych. Dopłacamy za łączność LTE i Snapdragona 400.

W smartfonie zainstalowano 4 GB pamięci, co będzie oczywiście zbyt małą ilością i spowoduje, że będziemy musieli kupić kartę pamięci.

Ekran ma 5 cali i rozdzielczość 1280 na 720 pikseli, natomiast jego bateria – 2500 mAh. Raczej nie należy się spodziewać po niej działania dłuższego, niż 2 dni. System bardzo przypomina Android 4,3 bez nakładek.

Dodaj komentarz