Lumia 435 – najtańsza w ofercie

Microsoft ciągle rozwija swoją linię smartfonów z serii Lumia i niedawno dodał do niej nowy model. Jest to Lumia 435, jeden z najtańszych modeli. Jego stylistyka mocno nawiązuje do Nokii X.

Wyświetlacz w tym modelu ma 4 cale i rozdzielczość 800 na 480 pikseli. Procesor to niezbyt mocny (ale wystarczający przy tym systemie operacyjnym) Snapdragon 200. W smartfonie użyto 1 GB RAM i 8 GB pamięci na dane. Slot na karty pamięci pozwala na jej rozszerzenie, gdy zabraknie nam miejsca. Aparat ma rozdzielczość jedynie 2 MP i pozwala na nagrywanie filmów w niezbyt wysokiej rozdzielczości 480 p.

Dostępny jest też model z dual SIM. Bateria Nokia 435 ma pojemność 1560 mAh. Smartfon ma kosztować około 369 zł. Jego niskie parametry nie powinny wpływać na wydajność, ponieważ system nie zajmuje zbyt wiele pamięci. Nieco mocniejsza jest Nokia 532, która kosztuje 449 zł i ma lepszy aparat. Obudowy są tradycyjnie w różnych kolorach, a użytkownik może korzystać z przechowywania danych w 330 GB darmowej chmurze.

Dodaj komentarz