Meditating Monk – on wyprowadzi Cię z równowagi

Sklep Google Play Store to miejsce, gdzie można znaleźć wiele dziwnych programów. Jednym z nich jest Meditating Monk, gra z kiepską grafiką, irytującą rozgrywką i ogromną liczbą pobrań.

W grze sterujemy mnichem, który usiłuje medytować stojąc na palu. Taka sytuacja zainspirowała twórców do stworzenia gry, w której musimy utrzymywać równowagę poruszając odpowiednio smartfonem. Naszym zadaniem jest utrzymać się na palu jak najdłużej i nabicie dużej ilości punktów. Raz na jakiś czas przez ekran przelatuje kaczka, która chce zrzucić naszego mnicha. Trzeba wtedy skoczyć i kopnąć kaczkę.

Warto zauważyć, że Flappy Bird przy tej grze ma świetną grafikę – piksele są tutaj wielkości połowy ekranu. Gra ma upiorną muzykę i jest denerwująca, ale wiele ludzi sięga po nią w wolnej chwili. Meditating Monk to gra jedynie dla tych graczy, którzy mają stalowe nerwy i nie boją się o to, że ze zdenerwowania rzucą swoim smartfonem. Grę możesz pobrać za darmo z Google Play Store. Polecamy, jeśli masz wolną chwilę.

Dodaj komentarz