Meizu MX4 Pro – lepiej, niż Samsung

Firmy z Chin wiedzą, jak zrobić elegancki smartfon, który nie kopiuje rozwiązań z innych modeli. Idealnym przykładem na dobry design jest Meizu MX4 Pro, odświeżona wersja podstawowego modelu.

Smartfon ma ekran 5,5 cala o wysokiej rozdzielczości 2560 na 1536 pikseli. Wygląda świetnie, gdyż jego ramka ma jedynie 2,8 mm. Procesor to Exynos 5430, który znamy ze smartfonów firmy Samsung. Jego taktowanie wynosi 1,5 gHz, co oznacza, że mamy do czynienia z bardzo mocnym smartfonem. Płynne przeglądanie zawartości ekranu zapewnia 3 GB RAM i duża ilość miejsca na dane – 64 GB powinno wystarczyć każdemu, zwłaszcza że smartfon nie ma slotu na kartę pamięci.

W obudowie zamontowano aparat od Sony o rozdzielczości 20 MP, który wspiera podwójna lampa błyskowa. Z przodu znajduje się kamera o niższej rozdzielcości OmniVision.

Meixu MXPro ma też czytnik odcisków palców, który zamontowano w przycisku na przednim panelu. System operacyjny to zmodyfikowany Android 4,4. Szykuje się prawdziwy Samsung Killer w cenie poniżej 1500 zł.

Dodaj komentarz