Metal Slug 2 dla Androida już dostępna

Kiedy SNK Playmore wydał Metal Slug 1 dla systemu Android, założyliśmy, że przyszedł czas na Metal Slug 2. Tak się nie stało, o dziwo. W rzeczywistości, następna gra Metal Slug przynieśli Android, było to trzecie wydanie. Metal Slug 2, gra jest już dostępna dla wszystkich do kupienia obok dwóch innych gier w sklepie Google Play.

Podobnie jak w przypadku innych gier Metal Slug, koszt wstępu tutaj jest tylko 5,81 złotych. Twoim zadaniem jest pokonywać General Morden, plany – czymkolwiek są – z dużą bronią i sojusznikiem do dyspozycji. Zwykłe twarze Marco i Tarma są połączone kobiet rekrutów Eri i Fio który dostarczy kopii zapasowych i bonus pozycji.

Nowe bronie, takie jak Laser Shot i butelki płomień, są do dyspozycji, a nowe pojazdy takie jak Slugnoid, zbiornik, a Slug Flyer, samolot myśliwski, zapewnią bardziej mobilny atak. Będziesz mógł przejść grę w trybie arcade, jakbyś grał na klasycznej Neo Geo, sam lub przeskoczyć do trybu misji do ataku na różnych poziomach w zależności od tego, czy chcesz.

Nie dość gry online, ale lokalny multiplayer dla gry akcji na urządzeniach przenośnych w tym dzień i wieku jest nadal imponująca.

Cechy:

★ Nie tylko doskonały port oryginalnej gry NeoGeo!

W uzupełnieniu do klasycznej „Arcade Mode”, to doskonała konwersji z „Metal Slug 2” zawiera „Mission Mode”, pozwalając wybrać, w jakiej fazie chcesz grać!

Teraz można szkolić się w ulubionych etapów.

★ Nowe grywalne postacie pomogą na polu bitwy!

2 kobiety rekruci, Eri, były Super Agent oraz, Fio, spadkobierca w wojskowej rodzinie, dołącz do regularnej armii w PF Squad Marco i Tarma, aby położyć kres łajdacki gen. Morden planów. Ponadto, będzie obsługiwane w trakcie misji przez bohaterskiego więźnia, który będzie walczył u boku kiedyś uwolnieni i wolontariusz, który zapewni bonusy!

★ Użyj nowych broni i ślimaki do walki

Arsenal Metal Slug rozszerza wraz z wprowadzeniem nowych rodzajów broni, takich jak „Shot Laser”, „Butelki Flame” i nowych pojazdów, takich jak ślimak „Slugnoid” (zbiornik dwunożne) i „Flyer Slug” (samolot myśliwski).

★ system kontroli pozwala na dokładną kontrolę

★ Kompatybilny z „Loop Score”!

Dodaj komentarz