Microsoft pokazał rozbudowanego Outlooka na Androida

Program Outlook to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji do obsługi poczty. Do tej pory fani Androida nie mieli możliwości korzystania z tego oprogramowania o pełnej funkcjonalności, ale ostatnio się to zmieniło. Microsoft znacznie dopracował swój program pocztowy. Zobaczmy, co nowego się pojawiło.

Przede wszystkim aplikacja wygląda znacznie lepiej, niż do tej pory i wpisuje się w wygląd zarówno Windows 8, jak i nowego Androida. Outlook od lat był wzorem dla kalendarzy, jednak w tej chwili nieco ustępuje takim programom, jak Inbox czy Google Calendar.

Aplikację można połączyć z takimi klientami poczty, jak Gmail lub Yahoo (automatycznie), lub dodać konto pocztowe z dowolnej usługi pocztowej. Outlooka możesz połączyć z OneDrive lub z Dropboxem. Aplikacja jest już do pobrania z Google Play Store, a fani systemu iOS znajdą ją w swoim sklepie z aplikacjami.

Nowy Outlook nieco przypomina Inbox zaproponowany przez Google. W praktyce okazało się, że prawie nikt nie chce aplikacji od Google – ciekawe, czy podobnie będzie z Outlookiem.

Dodaj komentarz