Mobilna wersja Jakdojadę.pl

Serwis jakdojade.pl cieszy się ogromną popularnością, ale duża ilość zaawansowanych ustawień utrudnia korzystanie z niego na smartfonie. Aby to naprawić, na system operacyjny Android powstała aplikacja o tej samej nazwie.

Dzięki niej otrzymujesz informacje o tym, jak poruszać się transportem publicznym i możesz podejrzeć aktualne rozkłady jazdy ZTM i MPK, a także rozkład jazdy pociągów. Program oferuje także system GPS dla komunikacji miejskiej, która jest wyposażona w takie rozwiązanie.
Program dostępny jest w wersji płatnej (pro) i bezpłatnej. Opcja płatna wyróżnia się brakiem denerwujących reklam i tym, że posiada radar najbliższych połączeń. W wersji profesjonalnej na pulpicie pojawiają się dwa widgety. Można na przykład pobrać bazę danych na dysk twardy smartfona i korzystać z niego w trybie offline. Dzięki temu zaoszczędzisz baterię. Gdy wejdziesz w tryb online, zyskujesz gwarancję tego, że rozkłady jazdy są aktualne. Prostym wyjściem jest korzystanie z aktualizacji raz na jakiś czas.

Dodaj komentarz