Mocny smartfon od Meizu

2 września tego roku firma Meizu pokazała swój nowy telefon o nazwie MX4. Wyposażono go w procesor MediaTek skierowany dla osób, o największych wymaganiach (czyli graczy). Wpływa on na wysoką cenę modelu, jednak ten sprawdzony układ oferuje świetne działanie GPS i innych układów.

Zarząd firmy złożył doniesienie, że do tej pory sprzedało się aż 3 miliony tych smartfonów w przedsprzedaży, co jest świetnym wynikiem. Największy rywal tej firmy, firma Xiaomi, sprzedała do tej pory dopiero milion egzemplarzy nowego smartfona. Gdy smartfon trafi do sprzedaży w sklepach, producent liczy na dwukrotny wzrost sprzedaży.

Na chińskim rynku panuje duże rozdrobnienie, dlatego poszczególnym firmom trudno jest osiągnąć międzynarodowy sukces. Wpływa to jednak na tworzenie coraz lepszych smartfonów w niskich cenach – Chińczycy uwielbiają takie modele. Z MX4 współpracuje także nowy smartwatch firmy Meizu, który oferuje bardzo mocną baterię i nowe, ciekawe opcje. Jego zaletą jest niska cena – zegarek kosztuje jedynie 50 dolarów.

Dodaj komentarz