Moto G Forte – zagadkowa obudowa

Niedawno pojawiła się plotka o tym, że model nazywany Moto G Forte pojawi się niedługo w Ameryce Środkowej. Informacja pochodzi z wiarygodnego źródła (@evleaks), ale nie wiadomo dokładnie, czym jest ten model.

Niektórzy uważają, że jest to dobrze znany w USA model Moto G ze zmienioną, gumowaną obudową. Część bloggerów wierzy w to, że to jedynie zestaw smartfon+obudowa, która dodaje temu ciekawemu modelowi jeszcze więcej charakteru. W Niemczech można kupić na przykład Moto G Grip Shell Case, który jest dostępny na Amazonie.

Osoba, która podała informacje o nowej Motoroli wraz ze zdjęciem zapewnia jedynie, że model trafia do Ameryki Łacińskiej ze zwiększoną wytrzymałością. Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest to, że Motorola opracowała własną, bardziej wytrzymałą wersję Grip Shell Case, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb nowych użytkowników. Z tego powodu jest ona sprzedawana w zestawie. Naszym zdaniem, model jest tak dopracowany, że w Polsce sprzedawał by się nawet bez tej obudowy.

Dodaj komentarz