Moto G w nowej wersji – w końcu ze złączem microSD

Niedawno pojawiła się druga wersja bardzo popularnego modelu smartfona Moto G. Podstawowe parametry pozostały takie same, jednak producent zdecydował się na kilka kroków, które jeszcze bardziej zachęcą do zakupu smartfona.

Zastosowano w nim większy ekran, o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 na 720 pikseli. Procesor w tym modelu to Snapdragon 400, można korzystać też z 1 GB RAM i baterii o pojemności 2070 mAh. Smartfon ma pojemność 5,5 GB, jednak w tym modelu pojawiła się możliwość rozszerzenia pamięci o kartę microSD. To duże unowocześnienie w stosunku do poprzednika. Baterię można wymienić, ale jedynie wtedy, gdy mamy ze sobą zestaw bitów do wkrętaka.

Moto G 2014 wykonano z tego samego plastiku, co poprzedni model. Trzyma się ją nieco mniej wygodnie z uwagi na to, że ma większy ekran, jednak w porównaniu do innych modeli wypada przyzwoicie.

Moto G to ciekawy model, który powinien poradzić sobie z konkurencją innych firm, jeśli tylko nowy właściciel firmy pozwoli na jego ogólnoświatową dystrybucję.

Dodaj komentarz