Motorola Droid Ultra – kolejne plotki.

Motorola Droid Ultra – nowe doniesienia.

Więcej włókna węglowego, więcej przycisków pojemnościowych.

Mamy więcej informacji dotyczących smartfona Verizon Droid Ultra – okazuje się, że będzie wyposażona w same fajne rzeczy. Oprócz obudowy z włókna węglowego, Motorola będzie wyposażona w piękny, wielki i czerwony napis, przyciągający wzrok.

Trudno natomiast znaleźć wiarygodne wypowiedzi na temat tego, co będzie pod obudową. Przewidujemy, że ekran będzie miał około 1080 pikseli rozdzielczości, procesor cztery rdzenie, a ilość pamięci RAM nie przekroczy 2GB. Bateria ma zachwycać długą żywotnością, a kamera zaciekawiać nową technologią – zwaną RGBC. Aparat ma mieć ulepszony system ustawiania balansu bieli oraz ekspozycji, dzięki czemu nasze zdjęcia będą zawsze udane.

Jak dotąd, zarówno Motorola, jak i Verizon nie wypowiadają się na temat nowego sprzętu. Oczekujemy, że wkrótce dowiemy się więcej ciekawostek na temat tego ciekawie zapowiadającego się smartfona. Najlepiej zapowiada się obudowa z włókna węglowego – która zniesie upadki o wiele lepiej, niż na przykład szklany Nexus czy metalowy Ipad.

Dodaj komentarz